
Onder het genot van een hapje en drankje kunt u tussen de fruitbomen genieten van de voorstelling “Hard Zeer”, gespeeld door Theater TzT
Hard Zeer:
Het had zijn weekend moeten worden. Zijn vrouw weg met een vriendin en dus alle vrijheid voor hem. Een vrijheid die ingevuld zou worden met de grenzeloosheid van drank en zijn grote droom: het schrijven van poëzie. En hij heeft een meisje besteld.
Maar zijn vrouw lijkt zich zorgen te maken en belt hem vaak.
En toen stond zij voor de deur, het meisje. En alles lijkt te veranderen. Niet alleen voor hem, maar ook voor haar. Er ontvouwt zich een spel waarin zij zich beiden meer bloot geven dan ze eigenlijk van plan waren. Een spel over leugen en waarheid. Is alles wat echt is ook waar? Want, ja, je bestelt een meisje slechts voor één ding, toch? De voorstelling duurt ongeveer 60 minuten.
Tekst: Mels Hoogenboom.
Regie: Peter Adriaanse
Spel: Mels Hoogenboom en Tamara van As
Na de pauze zingt TheateR TzT luisterliedjes, met muzikale begeleiding door Mels op gitaar en mondharmonica.
Zie ook: //youtu.be/yoYaMuPmmKk
Wie: TheateR TzT
Locatie: Hof van OOK
Datum: zondag 24 september 2023
Inloop vanaf: 13.30 uur
Voorstelling: 14.00 – 15.00 uur
Pauze: 15.00 -15.30 uur
Muziek: 15.30 – 16.00/16.15 uur
Prijs: € 10,00
Maximaal aantal bezoekers: 50 personen.
Aanmelden kan per persoon. Een 2e persoon aanmelden? Ververs dan de pagina en meld opnieuw aan.
Wilt u een groep aanmelden? Stuur ons dan a.u.b. een bericht. Zie daarvoor contact.